Autor Wątek: Cena za wycink?????????  (Przeczytany 59054 razy)

Mandi

• Gość
Cena za wycink?????????
« dnia: Styczeń 24, 2012, 10:01:27 pm »
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 1970, 01:00:00 am wysłana przez Guest »

Forum Pilarz.net.pl

Cena za wycink?????????
« dnia: Styczeń 24, 2012, 10:01:27 pm »

Offline zalcer

• Longersi :)
  • U?ytkownik
  • *
Re: Cena za wycink?????????
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2012, 10:23:34 pm »
ka?de drzewo jest indywidualne, nawet w lesie do kazdego sie podchodzi inaczej.
ja na 1 terenie wycina?em 3 drzewa  na 1 wchodzilem z drzewowlazow, drugie takie samo ale mialo wkurke bluszczu /efeu  w?azilem po linie a trzecie ostatnie polo?ylem klasycznie bo wczesniej 2 inne drzewa wyciolem i zrobi?o mi sie miejsce. trzeba liczyc  cene podnosnika i na oko nie wiem minimum wszystkie dodatki + ok 1 tysiak tak pi razy dzwi ludzie czesto dzwonia i sie pytaja ile kosztuje wyciecie drzewa jedna wielka niewiadoma .wsztstkie argumenty ida na cene koncowa 1 zaplaci "2 tys" i mowi wal pan smialo  konary na  trawe i chodnik , a inny placi "400z?" i  baba marudzi ze ma tulipany polamane  :lol:

mojej wypowiedzi nie bierz do serca  bo ja znam  ceny niemieckie do polskich  nie mam nawet porownania.

opisz bardziej drzewo jest to twoje czy masz takie zlecenie. bimber  ladnie umie wyceniac drzewa gdzies pisal heeee. na godziny nigdy nie licz bo nic nie zarobisz trza przy drzewach zapierd....ala? a i sprzet swoje kosztuje nie mowiac nic o ludziach i motogodzinacha nikt ci nie da 400 zl za godzine,ciolem niedawno duzego orzecha wloskiego wlazlem w korone 30 min poszedlem se w idealny punkt i 10 min i drzewa nie by?o 7 czy tam ile wielkich konarow odciolem na rzywca i tyle pien i posprzatanie balaganu to juz inna bajka. mia?em tylko wycia? orzecha w sumie najniebezpieczniejsza i najbardziej fachowa robota naleza?a  do mnie a siedzialem u klijenta z 2 godz locznie z piciem kawy . No i przecie nie powiem ze zaplacic ma mi za dwie godziny.  Stawki zawsze musza byc jasne przed przystapieniem do pracy chyba ze robisz dla szwagra albo bardzo bliskich znajomych wtedy i tak mozna liczy? na przys?owiowe "50 zl" bardziej sie op?aca nie brac poprostu tej kasy lepiej na tym wyjdziesz.
"Bo sie wie co sie robi"
Certified European Tree Worker

Forum Pilarz.net.pl

« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2012, 10:23:34 pm »

Mandi

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2012, 09:41:24 pm »
Witam pytam orientacyjnie jak stawki po nowym roku powiem tak bo to ?adna tajemnica dla mnie nie jest bior? stawk? godzinow? podno?nik+pi?a 200zeta netto komu? pasuje robimy nie to niech sobie klient radzi we w?asnym zakresie co do wyceny za ca?o?? to na  moim terenie ci??ki temat bo jak klient s?yszy 1000 zeta za usuni?cie drzewa (a drzewo stoi mu ko?o domu ) to s?ysz? panie panie za co tyle to robi? na godzinki i jako? na swoje wychodz?  :D a po drugie chc? wiedzie? jak si? stawki kszta?tuj? coby nie s?ucha? ?e psuje stawki a jak sam piszesz sprz?t kosztuje a i robota nie nale?y do lekkich

Forum Pilarz.net.pl

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2012, 09:41:24 pm »

Dzony

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2012, 05:53:57 pm »

Lobo

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2012, 01:42:21 pm »
Witam.
Oddaj to komu? we? jaki? %. Poszukaj firmy u siebie na miejscu.
Nie odbieraj mojej porady negatywnie. Nie chc? Ci? obrazi?.

Offline Chwoja

• Zawodowiec
  • U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2012, 01:56:26 pm »

Offline domi_nick

• U?ytkownik
  • *
Odp: Cena za wycink?????????
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2015, 01:28:00 pm »
W Pu?awach to mo?na za 120z?/h wynaj??. Przynajmniej zak?ad us?ugowy Mech tyle bierze, robi? us?ugi d?wigowe.

Offline nbo

• U?ytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2017, 10:24:24 am »

Offline thelumberjack

• U?ytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2018, 12:28:12 pm »
W Pu?awach to mo?na za 120z?/h wynaj??. Przynajmniej zak?ad us?ugowy Mech tyle bierze, robi? us?ugi d?wigowe.
Walczysz ze zmarszczkami ale masz delikatn?, sk?onn? do podra?nie? cer?? Richevon jest dla Ciebie https://poznajrichevon.pl/

Forum Pilarz.net.pl

« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2018, 12:28:12 pm »