Autor Wątek: Olej Stihl HP Super i HP Ultra  (Przeczytany 39663 razy)

Offline jurek5551

• Użytkownik
  • *
    • lubelskie
    • 346xp ms193t
    • fs240
  • Imię: Jerzy
Odp: Olej Stihl HP Super i HP Ultra
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 30, 2019, 06:01:39 pm »
Mistrzu! Od kiedy czytasz to forum? Bo bylo tu mnóstwo tematów o olejach a w nich o kartach charakterystyki, temperaturach zapłonu, lekkości itp. Były już nawet zdjęcia z tego testu co wkleiłeś i to lata temu. Nie czyta się tylko wałkujemy w kółko to samo np. "Jaką pilarkę kupić?"  A godnych polecenia jest po parę w każdej klasie i były opisane ale wciąż pytają zamiast czytać. I podpowiedź: trzeba w Google wpisać np " karta charakterystyki stihl hp ultra" i w wynikach poszukać i porównać karty z roku np. 2005 i 2018. Ja nie trzymam tego w domu i nie chce mi się szukac. Nie musisz mi wierzyć. Tylko nie rozpisuj się później na podstawie tych danych który olej lepszy bo to też już było.

Offline Trebron

• Użytkownik
  • *
    • Rumi
    • Efco 3700 Efco 4100C Oleomac GS410CX Oleomac GS 650 Echo CS352 echo CS420 w razie W Harder PN5200
    • Oleomac 746
  • Imię: Norbert
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 30, 2019, 07:30:52 pm »
Panowie skok technologiczny to skok na naszą kase ;)  chyba nie jestem pewien ale normy spalin na pilarki to juz chyba nowe Euro 2
wiele sprawdzonych urzadzeń nie przeszło dostosowania i od zeszlego roku sprzedawane są do wyczerpania zapasów

Ps na stihl ultra zatarłem dwa  urzadzenia  na stihl super odpukac nic sie nie dzieje .
Mieszkam przy lesie

Offline jurek5551

• Użytkownik
  • *
    • lubelskie
    • 346xp ms193t
    • fs240
  • Imię: Jerzy
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 30, 2019, 08:17:06 pm »
Bo on bardzo dobrze czyści a nie zawsze to jest dobrze. No niestety, sprawdzone maszyny odchodzą do historii a nowe.... są niesprawdzone i często bardzo wrażliwe na różne drobne rzeczy.

anything