Autor Wątek: Stihl FS 460 C-M - "buuuuu" przy dodawaniu gazu  (Przeczytany 2515 razy)

pilArek

• Użytkownik
  • *
Odp: Stihl FS 460 C-M - "buuuuu" przy dodawaniu gazu
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 13, 2017, 01:49:54 pm »
Kosiarka wróciła do mnie - wg informacji w karcie gwarancyjnej i od dilera Stihl gdzie ją kupiłem wymieniony został elektrozawór, czyli chyba lub na pewno element systemu M-Tronic w gaźniku (elektronika to jednak ZŁO)  >:D Powiem tak - teraz to nie ta maszyna 8) - kosiarka się mocno odmuliła, wyraźnie czuć moc, zbiera się dużo żwawiej na obroty, mówiąc obrazowo miałem ciągłe wrażenie, że pracuje na krótkiej żyłce i sprawdzałem co chwilę jaką ma długość bo jest taka różnica w mocy- wyraźnie odczuwalne wyższe obroty, bez takiego mulenia w trawie. Przy takim pyrkaniu/lekkim dodawaniu gazu gdzieś przy obkaszaniu przeszkód, drzewek itd nie ma efektu przygasania przy dodawaniu gazu jak to było wcześniej.  Wykosiłem dwa zbiorniki na żyłce bo pogoda raczej nie sprzyja na więcej i na razie jest ok, mam nadzieje że problem się nie pojawi. Przynajmniej będzie już wiadomo co jest przyczyną takiego dokładnie zachowania :)

forum pilarzy

Odp: Stihl FS 460 C-M - "buuuuu" przy dodawaniu gazu
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 13, 2017, 01:49:54 pm »
Tu podaj tekst alternatywny

anything
anything