Autor Wątek: Wymiary uszczelniaczy w pilarkach/kosach spalinowych.  (Przeczytany 1197 razy)

Offline alpha90

• Użytkownik
  • *
Wymiary uszczelniaczy w pilarkach/kosach spalinowych.
« dnia: Listopad 27, 2017, 09:09:09 pm »
Panowie z racji że jeszcze się nie spotkałem z takim tematem więc podsyłam pomysł, proponuję zbiór danych o uszczelniaczach w poszczególnych pilarkach/kosiarkach itp. Coś takiego było by przydatne tu na forum, wchodzisz zerkasz i już wiesz jaki wymiar do jakiej piły.
Przydatne gdy chce się zamówić uszczelniacze z wyprzedzeniem bez uprzedniego rozbierania piły. Oczywiście w niektórych piłach było kilka rodzai więc proponuję je wymienić taki lub taki.
Stworzyłem już część danych na razie niechlubnie napisanych.
Potrzebuję kogoś kto podepnie temat myślę że ten dział uniwersalny oraz ogarnie tę listę w sensowną całość mam na myśli kolegę "B@rthoS" sorry że Cię wkopuję w robotę. ;)
Oraz potrzeba tu Waszej pomocy szczególnie o weryfikację poprawności danych proszę osoby specjalizujące się w poszczególnych markach tu np.moderatorzy działów: Stihl - jahre, Husqvarna-B@rthoS, Solo-Agart, Makita/Dolmar-irukard, itd. osoby które mają dostęp do danych najlepiej serwisowych, najbardziej wiarygodnych.
Oraz Pana od starszych pił mam tu na myśli "Rycho T" myślę że też pomoże dorzucając coś od siebie.
Dobra kończę te wypociny co o tym myślicie?
Załączam plik spisany w Wordzie, częściowo z wiedzy częściowo googlowany dlatego proszę o sprawdzenie poprawności.
 <zabawa> <pila2>
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2017, 01:53:33 pm wysłana przez hqv »

forum pilarzy

Wymiary uszczelniaczy w pilarkach/kosach spalinowych.
« dnia: Listopad 27, 2017, 09:09:09 pm »

anything