Autor Wątek: Praca dla ARBORYSTÓW  (Przeczytany 1365 razy)

Offline sidrom

• Użytkownik
  • *
    • pOLSKA
  • Imię: sidrom
Praca dla ARBORYSTÓW
« dnia: Luty 06, 2018, 03:55:34 pm »
Pilnie poszukujemy pracowników w zawodzie ARBORYSTA - do pracy przy wycince we Francji. Więcej informacji pod numerem 882 136 687
Praca dla kilku osób, od zaraz.

forum pilarzy

Praca dla ARBORYSTÓW
« dnia: Luty 06, 2018, 03:55:34 pm »

Offline piotr880

• enter
  • ArBo
  • Użytkownik
Odp: Praca dla ARBORYSTÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2018, 06:34:29 pm »
powypłacajcie zaległe zarobki tym co od was już tam pracowali
,

Offline mardok1986

• Longersi :)
  • Użytkownik
  • *
    • makita dcs5030, dolmar ps5000, jonsered 2152, stihl 200t, solo 681, dolmar 7900
    • makita dbc 4510d x3
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2018, 07:01:51 pm »
he he dobre, ja ostrzegam przed pracą w firmie budisrex i fpp srenviro, nazwy celowo zmienione bo tyle kradną że mają hajs usuwać wpisy z netu i koło dupy robić tym co piszą prawdę.

Offline BimBeR

• Administrator.
  • Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2018, 08:34:31 pm »
Czyli zasada, że brat , brata w dupę charata dalej obowiązuje :)

Offline mardok1986

• Longersi :)
  • Użytkownik
  • *
    • makita dcs5030, dolmar ps5000, jonsered 2152, stihl 200t, solo 681, dolmar 7900
    • makita dbc 4510d x3
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2018, 08:54:00 pm »
jeszcze zapomniałem o firmie sranska ze skandynawi, chyba za dużo popili z januszami biznesu z polski.

Zaś śmiało mogę pochwalić austriacką firmę STRABAG, oni płaca

Offline Drwalhunter

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2018, 07:48:47 pm »
Pracując w lesie we FR (bezpośrednio u żabojada) miałem okazję spotkać drwali pracujących pod SIDROMEM. Co opowiadali to masakra. Aż łzy w oczach im się pokazywały. Aż się dziwię że ta firma jeszcze się buja po FR. Mój francuski szef, miał kiedyś styczność z firmom DOMREM i jak mu się drwale pożalili to natychmiast zerwał umowę a ta firma nie dostała roboty w całym departamencie. A było to w Pirenejach Pyreneeys Orientales. Bez znajomości jęz francuskiego to nawet nie ma co tam jechać jako niewolnik. A tak to złego słowa nie powiem na robotę we FR. Tyle że firmanci z Polski wystrzegają się jak ognia ludzi którzy znają język FR lub nawet angielski.

Offline Trebron

• Użytkownik
  • *
    • Rumi
    • Efco 3700 Efco 4100C Oleomac GS410CX Oleomac GS 650 w razie W Harder PN5200
    • Oleomac 746
  • Imię: Norbert
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2018, 10:07:27 am »
 Sidrom mowisz . Dostalem oferte na okolice Gap Alpy Wysokie 8000 netto pln 150 godzin    ;) umowa do konca roku  <smiechh>
 Na Skanska nie narzekam moze wyjdze wyjazd do SE podbne warunki jak u mnie wysoki torf z Iglastym ale do tej pory sa punktowe
 tlenia i dopóki  komisyjnie nie swierdzą ze bezpiecznie nie mozna wejsc masa drewna do sprzątniecia
Uk skichało się totalnie od zeszlego roku,  Junior studiuje na  Aberystwyth zawsze mielismy prace na nasadzeniach ale  kurs Gb wysokie koszta utrzymania i dojazdy  i spadek zarobkow .
Z De robilismy z Młodym na wiosne  wokól Berline Ring  i zriobilismy macher z delegacyjnym wyszlo po 3000 netto euro ale pomimo ze kierownik był za nami to niestety ksiegowy juz nie . ogólnie niemcy nie chca placic mamią premiami i nadgodzinami na etat a to guzik prawda bo  pociagniesz max 1400-1600  netto jako pilarz czy pomocni który  w zasadzie robi to samo szukaja frajerów na ich  gewerbe podwykonawców z Polski na nipie UE unikaja bo musza placic pełny dodatek .
Mieszkam przy lesie

Offline godoy

• Użytkownik
  • *
  • uzytkownik
    • uzytkownik
  • Imię: Łukasz
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2018, 11:27:11 pm »
ZADNYCH ZASRANYCH POLSKICH POSREDNIKOW!!!!!!!!!!!!! <shot> <shot> <shot>  panowie lepiej lezec do gory ch.... anizeli jeb.... na tych zlodzieji.....to ze takie chu....je dalej istnieja ssami sobie zawdzieczamy bo grono ludzi idzie do nich na robote i tak sie kolo toczy!!!Polaczek sie boi to go charat gdyby taki numer zrobil ukraincowi jugolowi itp to poderzneliby mu lep i jeszcze krawat wyciagli aby popatrzyl <pila2> <pila2> <pila2>nie dajcie sie mamic to pomra z glodu a ci co przetrwaja beda placic jak nalezy <mur>

forum pilarzy

« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2018, 11:27:11 pm »

anything