Autor Wątek: Jak odkręcić obudowę wentylatora? Stihl ms 181  (Przeczytany 591 razy)

Offline Stihlowiec

• Użytkownik
  • *
    • Zamość
    • Stihl ms 181
    • Stihl fs 55
  • Imię: Karol
Jak odkręcić obudowę wentylatora? Stihl ms 181
« dnia: Marzec 18, 2018, 03:05:45 pm »
Witam, tak jak w temacie chciałem zapytac jak odkręcić obudowę wentylatora w Stihlu ms 181, odkręciłem wszystkie srubki, obudowa odeszła od pilarki ale nie mogę zdjąć rączki od hamulca z niej, jest tam jakby taka jakby plastikowa tulejka na którą nachodzi rączka i nie da się jej zdjąć, próbowałem już różnych kombinacji i nie chce zejść, boję się, że połamię obudowę i narażę się na nie potrzebne koszty tak więć dlatego tutaj pytam, dołaczam zdjęcie z zaznaczonym miejscem z którym mam problem. Dzięki za odpowiedzi :)

forum pilarzy

Jak odkręcić obudowę wentylatora? Stihl ms 181
« dnia: Marzec 18, 2018, 03:05:45 pm »

Offline Krzychuxp7

• Longersi :)
  • Użytkownik
  • *
Odp: Jak odkręcić obudowę wentylatora? Stihl ms 181
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2018, 03:15:18 pm »
Odkręcasz śrubkę, odginasz dźwignie hamulca tak by nie trzymała obudowy po czym wyciągasz obudowę i puszczasz dźwignie hamulca.

Offline Rol@nd

• Longersi :)
  • Użytkownik
  • *
  • "STIHL" nr.1 na świecie :)
    • ms250 2011r. ms362 C-M 2016r.
    • fs38
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2018, 05:23:30 pm »
Niedługo będą pytania jak poprawnie zakręcić korek od paliwa.
Skoro ktoś nie umie odkręcić kilku śrub i zdjąć obudowy
nie powinien się nawet za to zabierać.

Offline jurek5551

• Użytkownik
  • *
    • lubelskie
    • 346xp ms193t
    • fs240
  • Imię: Jerzy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2018, 06:35:52 pm »
Ciekawe po co tam zagląda jak ma kłopot ze zdjęciem. Jak coś działa to nie psuć! A jak nie to do fachowca.

Offline PMN

• Użytkownik
  • *
    • Centrum
    • Stihl
    • Stihl
  • Imię: Tomek
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2018, 08:48:56 am »
Witam, tak jak w temacie chciałem zapytac jak odkręcić obudowę wentylatora w Stihlu ms 181, odkręciłem wszystkie srubki, obudowa odeszła od pilarki ale nie mogę zdjąć rączki od hamulca z niej, jest tam jakby taka jakby plastikowa tulejka na którą nachodzi rączka i nie da się jej zdjąć, próbowałem już różnych kombinacji i nie chce zejść, boję się, że połamię obudowę i narażę się na nie potrzebne koszty tak więć dlatego tutaj pytam, dołaczam zdjęcie z zaznaczonym miejscem z którym mam problem. Dzięki za odpowiedzi :)

Niczego się nie bój, wszystkie komponenty pilarki są bardzo wytrzymałe, odkręć śrubę i odchyl rączkę, nic się nie stanie, następnie zdejmij obudowę wentylatora.

forum pilarzy

« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 29, 2018, 08:48:56 am »

anything