Autor Wątek: zestaw wkrętarka z udarem, szlifierka i zakrętarka  (Przeczytany 526 razy)

Offline hqv

• Fanatyk!
  • Administrator.
  • Użytkownik
  • Fanatyk!
    • Lasu
zestaw wkrętarka z udarem, szlifierka i zakrętarka
« dnia: Październik 27, 2018, 09:40:19 am »
Ostatnio padła mi wkrętarka i tak na razie szukam i zbieram. Zastanawiam się nad takimi zestawami np ten https://allegro.pl/zestaw-dcd796-dcf887-dcg412-aku-dewalt-dck383p2t-i7582753391.html

Ktoś coś napisze. Używałem wcześniej graphita wkrętarki.
Sprawny sprzęt i odpowiednie ubranie to podstawa!

forum pilarzy

zestaw wkrętarka z udarem, szlifierka i zakrętarka
« dnia: Październik 27, 2018, 09:40:19 am »

Offline godoy

• Użytkownik
  • *
  • uzytkownik
    • uzytkownik
  • Imię: Łukasz
Odp: zestaw wkrętarka z udarem, szlifierka i zakrętarka
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2018, 11:33:20 am »
zestaw juz dosyc konkretny na warsztat lub budowlanke (do uzytku domowego za glowe <ok> <ok> <ok>)jedyny minus dlaczego zmienilem na makite to baterie ktore dosyc  szybko jak na te wielkosc slabo trzymaly,zapytaj bo moze trafilem na wadliwa partie a byly to jedne z pierwszych 5AH dewalta...wkretarka tylko z metalowa glowica!!!!plastiki szybko padaly/ zakleszczaly sie nawet bez uzycia udaru.....cene tez znajdziesz nizsza od tej z linka ogolnie bedziesz zadowolony,,popytaj o gratisy przejsciowki do zakretarki udarowej.szlifierka na poziomie innych marek tej polki( nr 1 HILTI ale to inna bajka i cena zadna nie ma szans dorownac) DeWalt niby ma smieszny palak ochronny ale docenisz jak potrzeba zawiesic lub podczepic. <siema>

Offline KrystianS

• Użytkownik
  • *
    • mazury
    • Husqvarna 346xp, 372xp, 51 Dolpima PS280, PS180
    • Husqvarna 232r, Stihl HS 45
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2018, 02:07:43 pm »
Proponuję Metabo, mają najlepsze baterie.

Offline michaszs

• Longersi :)
  • Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2018, 03:06:20 pm »
Co do szlifierki się nie wypowiem ale wkrętarki i zakrętarki DeWalta mieliśmy w poprzedniej firmie (dokładnie te modele). Bardzo dobrze radziły sobie z wierceniem w aluminium i kręceniem śrub do M14. Pracowały non stop, a wymienialiśmy tylko uchwyty bezkluczykowe w przypadku wkrętarek. Sprzęt na prawdę godny polecenia.

P.S. Jak chcesz to od jutra będą w Lidlu wkrętarki 20V z firmy Parkside (lidlowskie całkiem przyzwoite) za 200zł z 3-letnią gwarancją. Sam mam zamiar zaatakować :)

Offline godoy

• Użytkownik
  • *
  • uzytkownik
    • uzytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2018, 03:21:34 pm »
tez dobra opcja <ok> <ok>panowie powiem wprost bateria baterii nie rowna bez podzialu na firmy dlaczego???????o jakosci baterii glownym aspektem jest ogniwo i to ono wplywa na dlugosc uzytkowania danej baterii 1 <zabawa> tutaj kiedys z racji ciekawosci pytalem znajomego z serwisu makity dlaczego bateria 3Ah kosztuje 350zl a 5Ah 320zl?????powiedzial wprost ze koszt ogniwa i parametry tej mniejszej sa ponad 2krotnie wieksze lepsze od 5Ah a do tego jeszcze dochodzi elektronika w srodku i obudowa beer beer beer w metabo i hilti jest odwrotnie dlatego koszty akumulatora 5,2 ah sa tak wysokie......najgorzej maja na budowlance tam do zmeczenia materialu

Offline hqv

• Fanatyk!
  • Administrator.
  • Użytkownik
  • Fanatyk!
    • Lasu
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2018, 04:13:21 pm »

P.S. Jak chcesz to od jutra będą w Lidlu wkrętarki 20V z firmy Parkside (lidlowskie całkiem przyzwoite) za 200zł z 3-letnią gwarancją. Sam mam zamiar zaatakować :)

Graphite też był przyzwoity nawet go nie katowałem. Natomiast niby są części zamienne ale jak co chwilę się pierdzielił zasilacz a aku już ledwo żywe to dałem sobie spokój.
Sprzęt nie bedzie katowany a akuratnie taki komplet narzędzi jest dla mnie idealny. Cenowo według mnie nie ma sensu przekraczać powyżej 2,5kzł.

Offline godoy

• Użytkownik
  • *
  • uzytkownik
    • uzytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2018, 11:18:10 pm »
Kamil jeszcze jedno...... to sa sprzety z silnikami BLDC  czyli bezszczotkowe wylacznik jest razem z modulem sterowania silnikiem <mur> <mur> <mur> ZAPOMNIJ O KUPOWANIU UZYWKI!!!!!jak padnie jedno albo drugie to koszt jest prawie badz rowny nowej maszynie tzw.BODY

Offline hqv

• Fanatyk!
  • Administrator.
  • Użytkownik
  • Fanatyk!
    • Lasu
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 28, 2018, 12:06:06 am »
W ogóle nie mam zamiaru kupić używek. Nowe z gwarancją.

Offline wostok

• Użytkownik
  • *
    • Podlasia
    • husqvarna
  • Imię: Włodi
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2018, 09:51:48 am »
I co udało Ci się kupić? Jak się sprawuje z perspektywy czasu?

forum pilarzy

« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2018, 09:51:48 am »