Autor Wątek: Przepala bezpiecznik 10 A po przekręceniu kluczyka Traktorek Oleo Mac AJ-92  (Przeczytany 1850 razy)

Offline Bommer23

• Użytkownik
  • *
    • Podkarpacie
  • Imię: Sławomir
Witam Serdecznie wszystkich na tym forum. Pisze do was ponieważ potrzebuje pilnie pomocy bo sam już nie wiem co robić, posiadam traktorek Oleo Mac AJ-92 i po przekręceniu kluczyka przepala bezpiecznik 10 A a doszło do tego kiedy dałem akumulator do ładowania, po czym włożyłem go z powrotem do traktorka założyłem kable ale nie przykręcałem! i chciałem zobaczyć czy traktorek odpali z pominięciem solenoidy bo jest uszkodzony, traktorek odpalił elegancko i kabel z akumulatora + zsunął się z klemy, traktorek po sekundzie zgasł przepaliło bezp. 10A :( po wymianie bezpiecznika i i przekręceniu kluczyka odrazu przepala. Gdzie szukać przyczyny ? regulator napięcia padł ? a może pseudo komputer? z nie uwagi narobiłem sobie sporego bigosu eh jak ktoś ma jakiś pomysł proszę o poradę. Dodam że za każdym razem przepala bezp. po przekręceniu kluczyka, traktorek nawet nie jęknie. Z góry dziękuje za poradę i pomoc

forum pilarzy

anything