Autor Wątek: Sprzęt z aliexpress  (Przeczytany 186 razy)

Offline Wildlukas

• Użytkownik
  • *
    • Podlaskie
  • Imię: Lukasz
Sprzęt z aliexpress
« dnia: Marzec 03, 2019, 12:27:00 pm »
zastanawiam się nad kupieniem kilku rzeczy z aliexpress, w większości same drobiazgi, ale jedną chciałbym droższą rzecz kupić. Mam takie pytanie czy ktoś kupował kiedyś już na aliexpres? warto się bawić w te chińskie sklepy czy raczej sobie odpuścić? na https://alitopbrands.pl trochę ludzi zamawia to może nie do końca jest tak jak piszą, że to sam syf? Długo idzie taka paczka z Chin?

forum pilarzy

Sprzęt z aliexpress
« dnia: Marzec 03, 2019, 12:27:00 pm »

Offline youbtand

• Użytkownik
  • *
    • Wydminy
  • Imię: Adam
Odp: Sprzęt z aliexpress
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2019, 04:29:20 pm »
Zazwyczaj taka paczka idzie od 3 do 5 tygodniu, zdarzają się wyjątki gdzie paczka przychodzi w ciągu 2 tygodni. Ja zamawiam tam bardziej drobiazgi do domu, ogrodu, no i są to rzeczy które nie są mi potrzebne na już. Czasem takie badziewka opłaca się tam zamówić, ale watro zwracać uwagę na komentarze zwrotne użytkowników po kupnie tego produktu, warto też patrzeć na aukcje które mają dużo zamówień, to znaczy  że są bardziej zaufane niż te co mają po 5-15 zamówień.
Jeśli chcesz zamówić droższą rzecz, której wartość przekracza 50zł, musisz liczyć się z tym, że na lotnisku w Polsce może zostać naliczone Ci CŁO na paczkę.

forum pilarzy

Odp: Sprzęt z aliexpress
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2019, 04:29:20 pm »

anything