Autor Wątek: Kosą Hyundai  (Przeczytany 352 razy)

Offline mat130

• Użytkownik
  • *
    • Jarosław
    • stihl ms 281
    • stihl fs 87
  • Imię: Mateusz
Kosą Hyundai
« dnia: Kwiecień 25, 2019, 06:26:52 pm »
Witam można powiedzieć że zupełnie za darmo wpadła mi nowiutką kosa spalinowa Hyundai w ręce przyjechała do mnie z Anglii więc wszystkie gwarancje odpadają kupił ją mój wujek jako że można przykręcić podkszesywarke kosę lub nożyce do żywopłotu. Spalił nią pół zbiornika i przy okazji wyjazdu do Polski dał mi ją jako że więcej mu nie będzie potrzeba. Zacząłem ja docierać 3 a nawet 4 przerwy na zbiorniku i nagle podczas pracy zgasla i amen. Szybko znalazłem powód. W wezykach idących do gaźnika nie było paliwa a zbiornika niecała połowa. Jako że jest to jakby nie patrzeć chinol pomyślałem że to normalne. Podpompowalem paliwa zapaliłem i znowu zgasła paliwo natychmiast się cofa i nie chce iść do gaźnika (wężyk cały pusty a benzyny dodałem) w końcu się wkurzyłem i wyciągnąłem moja fs87 i skończyłem koszenie. Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i każda pomoc.

forum pilarzy

Kosą Hyundai
« dnia: Kwiecień 25, 2019, 06:26:52 pm »

Offline gruby_jaro

• Użytkownik
  • *
    • Polski
    • Makita DCS520,Husqvarna 40
    • sthil,craftsman, demon China. TORO
  • Imię: Bartłomiej
Odp: Kosą Hyundai
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2019, 09:54:44 am »
W moim chińczyku jak miał takie objawy okazało się ze wężyk paliwowy pęknięty w tej gumie (przelotce) nie było widać przy pompowaniu pompka szło ale do pracy już nie, wymieniłem i chodzi już 4 rok.

forum pilarzy

Odp: Kosą Hyundai
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2019, 09:54:44 am »