Autor Wątek: Jaką bramę garażowa wybrać?  (Przeczytany 658 razy)

Offline Zeke

• Użytkownik
  • *
    • Warszawy
  • Imię: Adam
Jaką bramę garażowa wybrać?
« dnia: Czerwiec 05, 2019, 12:12:10 pm »
cześć,
mam takie pytanie jaką byście polecili mi bramę garażową segmentową z automatyką? jaką firmę byście polecili? i na co zwrócić szczególną uwagę. nie chcę tej bramy na rok tylko już na kilka ładnych lat, a więc co doradzacie?

Offline nbo

• Użytkownik
  • *
    • Świętokrzyskie
    • Husqvarna
  • Imię: Norbert
Odp: Jaką bramę garażowa wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2019, 01:39:00 pm »
Wybór bramy jest szczerze powiedziawszy podobny do wyboru samochodu. Liczy się tutaj marka, bezpieczeństwo, gwarancja jak również wygląd bramy ( kolor dobrze dopasować do koloru drzwi oraz do koloru okien i dachu, najlepsza będzie brama  w ciemnym kolorze z uwagi na to, ze będzie prosta w utrzymaniu w czystości). Odradzam kupowanie bramy białej bo będzie problematyczna do czyszczenia.
Zerknij sobie na bramy firmy Hormann https://www.hormann.pl/ , mają solidny program gwarancyjny.
Jeśli chodzi o napęd do bramy to masz tutaj bardzo wiele rozwiązań i wszystko tak naprawdę zależy od zasobności portfela. Od standardowego przycisku czy pilota radiowego poprzez klawiatury kodowe  aż po rozwiązania pozwalające odczytać układ linii papilarnych użytkownika. Jesli chodzi o mnie to postawiłem na ten podstawowy model na pilota i jest to dla mnie całkiem wygodne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2019, 12:24:57 pm wysłana przez nbo »

Offline kowal

• Użytkownik
  • *
    • Śląska
    • partner
    • texas
  • Imię: Marek
Odp: Jaką bramę garażowa wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2019, 08:40:37 pm »
Zobacz sobie na bramy Gros prowadnice solidne a i cena całkiem przystępna .
A napęd np somfy.

anything