Autor Wątek: Stihl FS450 - Wszystko działa, ale nie kreci głowicą  (Przeczytany 180 razy)

Offline jankee3

• Użytkownik
  • *
    • Lublina
    • MS180
    • FS450
  • Imię: Kacper
Stihl FS450 - Wszystko działa, ale nie kreci głowicą
« dnia: Lipiec 25, 2019, 09:52:38 pm »
Cześć, mój pierwszy wpis więc bardzo prosze o wyrozumiałość jak cos źle będę tłumaczył.

Mam taki problem ze swoją kosą Stihl FS450. Kosiłem trawe i w pewnym momencie coś delikatnie chrupnęło i przestał mi sie kręcić trójząb. Kosa normalnie odpala, chodzi prawidłowo, gaz też ok, ale nie kręci mi ta głowicą. Ponieważ są wakacje to ciężko z szybkim serwisem. Oddałem jednemu Panu do naprawy, który handluje Stihl`em. Po opisaniu problemu powiedział, że to przekładnia. Że ma nową za 400zł. Że jutro ją rozkręci i zobaczy ale to na pewno to trzeba wymienić. Dziś jak dzowniłem czy już wie co i jak, kazął mi poczekać na słuchawce i słyszałem jak pyta serwisanta o moja kose. Po czym zgłasza się i mówi że przekładnie wymienili ale kosa nie naprawiano bo cos jeszcze innego się zepsuło. Zgaduje ze podczas serwisu coś źle poszło.  Powiedział żebym zadzownił jutro i się rozłączył.

Czy ktoś miał taki problem ?
Z góry dziękuję za odpowiedz

Offline Agart

• Expert
  • Użytkownik
    • Solo 656
    • Solo 106B
  • Imię: Artur
Odp: Stihl FS450 - Wszystko działa, ale nie kreci głowicą
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2019, 07:03:27 am »
Jest tylko kilka możliwości - wałek napędowy, bęben sprzęgła, sprzęgło i przekładnia kątowa. Trzeba rozkręcić i zobaczyć.
Sprzedaję sprzęt SOLO - uwaga moje wypowiedzi mogą być tendencyjne!