Autor Wątek: Solo 652 nie odpala  (Przeczytany 448 razy)

Online mariuszaerox

• Użytkownik
  • *
Odp: Solo 652 nie odpala
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 10, 2019, 06:50:15 am »
Teraz ją dopiero rozebrałem wiec.widać co i jak, 2 pierscienie stoją w miejscu wiec wiadomo ze nie odpaliła, dziwne ze dmuchała nawet kompresje, dał za darmo bo juz mowil.ze ma jej dosc że gó... nie piła. Powysyłam potem fotki co i jak ale cylinder jak dla mnie spokp jest dam tłok i zobacze

Online mariuszaerox

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 11, 2019, 09:55:38 am »
Tłok tragedia

Online mariuszaerox

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2019, 04:03:31 pm »
Zamówić go ? Bo szkoda mi tej piły, może pochodzi jeszcze

Offline Robert W.

• Użytkownik
  • *
    • Podkarpacie
    • Hus .. Makita
    • hus ,, kosa ręczna 8 szt.
  • Imię: Robert
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2019, 08:18:01 pm »
"Zamówić go"? To mnie sie pytasz? Ja Ci mam kazać zamawiać, albo zabraniać? Remont pilarki solo, przy cenie części? Jak byś ją chciał odnowić, to jeszcze gaźnik-czyszczenie i regulacja, sprzęgło z obudową i łożyskiem (pamietaj o smarowaniu łożyska), prowadnica, łańcuch i kółko napędowe, filter powietrza, łożyska i uszczelniacze, tłok, pierścienie i cylinder. Dasz rade podliczyć koszty? Zrobisz to wszystko sam? Bo jak serwis solo to robocizna swoje kosztuje. Chyba że znajdziesz innego, DOBREGO mechanika od pilarek. Albo nowa pilarka.  A Solo powoli sobie będziesz naprawiał.

Online mariuszaerox

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 11, 2019, 09:16:56 pm »
Sam ogarne bez problemu, na serwisie wczesniej była 4 razy i nie znalezli problemu

Online mariuszaerox

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Dzisiaj o 03:50:16 pm »
Tłok dziś założony nowy za 190 zł,  odpala od strzała tylko po chwili brakuje jej paliwa i gaśnie, regulacja gaźnika ? Jaki tam klucz ma być bo czytałem że jakiś specjalny.

anything